Moderní www stránky

se vším, co k nim patří:
  • responsivní design (pro mobily, tablety)
  • špičkový CMS - redakční systém
  • SEO friendly - snadná optimalizace pro vyhledávače
  • galerie, kontaktní formuláře, youtube, objednávky, rezervace, souborové přílohy, jazykové mutace, google translator, propojení s mapami a další funkce
Tvorba www stránek

Jaké minimální požadavky byste od nového webu měli mít?

Redakční systém pro správu www stránek - CMS

Vaše firma žije, množí se dotazy potenciálních zákazníků a přibývají reference. Pochlubte se tím na vašem webu! Prospěje to nejen výsledkům ve vyhledávačích, ale zvýší to i míru konverze (návštěvník => zákazník).

Responsivní design webu

Ačkoliv můžeme responsivní design webu nazvat jako moderní, stále víc ho považujeme  za standardní. Počet uživatelů internetu přes mobilní zařízení (tablety, chytré telefony) se geometricky zvyšuje a web, který není uzpůsoben pro mobilní zařízení začíná být vyhledávači opomíjen.

Nezávislost na dodavateli

Vybírejte pouze taková webové řešení, abyste s nimi mohli kdykoliv přejít k jinému dodovateli www stránek a ten mohl na předchozí práci navázat. Mějte vždy přístupy k hostingu (ke zdrojovým kódům webu), kde je web uložen.

SEO a webová analytika

Spuštění webu je pouze výstřel do světa internetu, teprve zapojení webových analytik umožní zacílení. Při spuštění www stránek trvejte alespoň na základním nastavení On Page SEO faktorů a propojení s webovými analytiky. Nemusíte se v nich vyznat a data správně interpretovat, ale jakmile se obrátíte na odborníka, bude ta data od vás vyžadovat.

A cena za to "webové miminum"?

S námi od 4.490Kč.  Cena však může být vyšší v závislosti na tom, kolik vám věnujeme času (osobní konzultace s vhodnou strategií, rozšiřující funkční prvky na webu, práce nad obsahem webu, optimalizace pro vyhledávače, vyšší pracnost s grafickým designem webu atd.) 

Pracujeme efektivně na základě předem domluveného rozsahu, odsouhlasené ceny a řídíme se etickým kodexem, který náš klient obdrží na začátku spolupráce.

Ing. Michal Houšť - 608 520 320