Víc než web

Web dnes získáte kdekoliv,

ale nápady, chuť a energii do podnikání, definování obchodní strategie dostanete jen od nás

a to pořádnou porci!

Obchodní konzultace

Marketingová a obchodní konzultace v praxi

Pro naši práci využíváme především marketingový nástroj AIDA, který jsme si za roky praxe uzpůsobili pro naši potřebu úspěšně propagovat web klientů. 

Proč je naše Webová AIDA pro vás klíčová?

  • Attention - upoutat pozornost - na základě našich zkušeností a znalostí zjistíme, co vaše kličové návštěvníky zajímá a jaké informace hledají
  • Interest - vzbudit zájem - vytvoříme s vámi prodejní argumenty
  • Desire - přání, rozhodnutí užít produkt nebo službu - srozumitelně na webu odprezentujeme, proč právě od vaší firmy je produkt (služba) nejlepším řešením
  • Action - výzva k akci - tvz. vytvoření konverze, resp. návštěvník webu splnil cíl, který jsme si od tvorby webových stránek stanovil

Přínos nástroje AIDA nejen na www stránkách

V rámci této konzultace pracujeme s obchodními modely a letitými zkušenostmi, které právě v AIDA zúročíme. Náš klient je tak metodicky veden k tomu, aby uchopil své služby (produkty) tak, aby byl co nejvíce konkurenceschopný.

Měkké a tvrdé dovednosti při tvorbě www stránek

Řada tvůrců webových stránek jsou zkrátka "jen" ajťáci, resp. programátoři a analytici. Vycházejí z dat, logických pravidel a statistik nicméně při tvorbě www stránek jsou důležité další dovednosti - empatie (chování návštěvníka), obchodní dovednosti, umění komunikace, nadchnout se a umění přenést nadšení na klienta atd.

Tým Českého WEBu vám nabízí při tvorbě www stránek profesionální přístup od programátorských dovedností až po ty obchodní.

 

Co to pro vás znamená?

Naše konzultace zpravidla mile předčí vaše očekávání. Dá se říct, že ze setkání s námi mají opravdu chuť nakopnout své podnikání, najednou vidí cesty, kudy jít za klienty, jak si je získat. Objeví ve svých službách (produktech) potenciál, který se naučí prodat. Zkrátka při tvorbě webových stránek s námi zažijete takový malý restart v myšlenkách o vašem podnikání. 

Najdu s vámi vaše prodejní argumenty, navrhnu obchodní strategii a výsledek se musí projevit v růstu návštěvnosti a počtu kontaktů z www stránek.

Zkušenosti čerpám z více než 200 realizovaných webů.

Ing. Michal Houšť - 608 520 320